• Wpisów: 16
  • Średnio co: 156 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 19:52
  • Licznik odwiedzin: 31 388 / 2656 dni
 
overdose
 
overdose: Pobudka o 9 godzinie(nie zamierzałam tracić dnia)
Dzień nie zapowiadał się wcale dobrze, jak i również nie zapowiadał się źle. Był po prostu... zwykłym dniem, bez szczególnych rewelacji. Pogoda nie wywołała u mnie uśmiechu na twarzy, wręcz grymas. Było zimno, zmarzłam. Dopiero po południu zrobiło się cieplej, korzystając z "chwilowego" słońca, usiadłam na trawie i czytałam książkę.

...

“What you don't have you don't need it now”

Każda piosenka w tej chwili nie pasuje do mojego aktualnego panującego nastroju.
[Mam ochotę na czekoladę, może zaraz wybiorę się do kuchni i skradnę całą tabliczkę.] Wydawać by się mogło, że wszystko jest dobrze, a w przerwach gdy nie wiem co napisać, podpieram ręką głowę, wypuszczając z płuc powietrze, następnie przegryzając wargę myślę o tym jak się nie rozpłakać. To wszystko jest skomplikowane, nie potrafię napisać tego wystarczająco jasno i zrozumiale.


tumblr_mkhco27Xdq1s6f2ybo1_500.gif


Nie mogę zrozumieć, że mój dorosły brat zachowuje się jak dziecko. Nazywa mnie gówniarą, a jestem młodsza i potrafię odróżnić zło od dobra. On ciągle w coś się wpieprza, dobrze znając konsekwencje. Szkoda mi go, a zarazem chcę by poznał dorosłe i prawdziwe życia, bo dotychczas on tylko pracuje, a resztę rzeczy robią za niego wszyscy inni.

Gdy jestem sama, i tak siedzę...zastanawiając się nad życiem uświadamiam sobie, że wiem tak wiele, że duża ilość osób jeszcze nie dorosła psychicznie by mnie poznać i wymienić ze mną słowo.


Ah, życie.

Nie możesz dodać komentarza.